رییس شورای اسلامی پایین محله لسکوکلایه: 700متر ازجاده آسفالته لسکوکلایه تعمیر شد

    

جواد بافکار رییس شورای اسلامی پایین محله لسکوکلایه به خبرنگار سایت اطلاع رسانی این روستا گفت: با پیگیری های صورت گرفته از سوی شورا و دهیاری، کار روکش آسفالت لسکوکلایه به لبشکا و سوخته کوه که به شهرستان آستانه اشرفیه منتهی می شود، انجام شد.

بافکارافزود: جاده آسفالت لسکوکلایه - لبشکا فوق‌العاده خراب و دارای دست انداز بود که ماشین های در حال تردد در این منطقه ناچار بودند در برخی از جا های آن با دنده یک و بسیار آرام حرکت کنند.

رییس شورای اسلامی پایین محله لسکوکلایه طول مسیر جاده آسفالته که نیازمند تعمیرات اساسی بود را یک کیلومتر خواند و اظهار داشت: با پیگیری های انجام شده و بودجه های اختصاص یافته از سوی اداره راه آستانه اشرفیه تنها 700 متر آن انجام شده است و 300 متر پردست انداز آن باقی مانده است.

وی در باره اخذ سند مالکیت زمین های شخصی مردم لسکوکلایه نیز گفت: کار درخواست سند زمین های شخصی و پشته از سال 1387از سوی بنیاد مسکن شهرستان آستانه اشرفیه  انجام شده است. نقشه روستا توسط کارشناسان بنیاد مسکن صورت گرفته و به اداره ثبت ارسال شده است .

جواد بافکار جمعیت خانوار لسکوکلایه را 850 حانوار اعلام کرد و خاطر نشان ساخت: 500 خانوار تاکنون از اداره ثبت آستانه اشرفیه درخواست سند مالکیت کرده اند که 200 خانوار آن سند زمین های خود را تاکنون به ثبت رسانده اند.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار ما که کار گاز کشی روستای  لسکوکلایه به کجا انجامیده است اظهار داشت: قرار بود خردادماه این کار انجام شود و مقرر شد که نماینده تازه انتخاب شده آستانه اشرفیه با فرماندار این شهرستان بنشینند و پیمانکار تعیین کنند.

بافکار که تلفنی با سایت لسکوکلایه گفت و گو می کرد اظهار امیدواری کرد امسال لسکوکلایه از نعمت گاز خدادادی بهره مند شود.

/ 1 نظر / 28 بازدید
مسعود طوفان

با آرزوی موفقیت و بهروزی برای شما و همه مردم خوب آستانه اشرفیه